ŞEHİT LİDER BİLGE ALPEREN MUHSİN YAZICIOĞLU’NDAN ALPERENLERE

ŞEHİT LİDER BİLGE ALPEREN MUHSİN YAZICIOĞLU’NDAN ALPERENLERE

ŞEHİT LİDER BİLGE ALPEREN MUHSİN YAZICIOĞLU’NDAN ALPERENLERE

Kitabımızı Sebahattin Cesur Hocamızdan temin edebilirsiniz

Telefon : 0544 679 36 64

Saygı değerli okuyucularım selamların en güzeliyle selamlarım. Allah’n selamı üzerinize olsun, der sizlere yeni basımdan çıkardığım kitabımdan bahsetmeden önce acizane kendimi kısaca tanıtayım. ismim Sebahattin Cesur, Sivas doğumluyum ve ilahiyat mezunuyum İslami ilimleri üzerine çalışmaktayım ve çok değerli alim hocalarımın rahle-i tedrisatında bulunarak eğitim aldım ve inançlarıma ve milli değerlerime bağlı milliyetcilik ve maneviyatcılık tarafım en önemlidir.

Bu kitabımın hazırlanmasına vesile olan rahmetlik genel başkanım M. YAZICIOĞLUN’un 1977’den beri beraberliğimiz olup davasına gönül verdiğim genel başkanımın bilgileri dahilinde 2008’de hazırladım. İstanbul İl BBP yönetimi bastırdı,dağıtımı ne derece yapıldı bilemiyorum. Gördümki Türkiye’mizin çok illerine ulaşmamış.

Tekrar niçin ele aldınız derseniz rahmetlik genel başkanımla İsviçre’deki konuşmamızda bana hocam ben Alperen okulu istiyorum dedi bende bazı çalışmalar yaparak nasıl yapabilirim düşüncesiyle okul binası yapamadık ama her Alperen Ocakları mızın birer okul olarak düşündüm ve nasıl bir eğitim yapılmalı dır dedim ve en güzel temel eğitim kitabının hazırlanmasını düşünerek tekrar (ŞEHİD BİLGE ALPEREN DEN ALPERENLİK) başlıklı kitabımı hazırladım inşaallah değerli Alperen Ocakları genel başkanımız ve iştişare kurulu dava arkadaşlarım uygun görürlerse nasıl bir eğitim çalışmasıyla Alperen gençlerimizin yetiştirilmesine yardımcı olacaktır.

Sadece gençlerimiz değil her yaşta olan değerli okuyucularım içinde bilgileneceğeni umuyorum bu davada her konu başlıkları diğer sayfalarda irtibatlıdır kısa öz ve açıklayıcı olarak hazırladım ne bir roman nede hikaye bilgilenmek için ila i kelimetullah için Nizam ı Alem davasına kaynak kitab olarak hazırladım ve siz değerli okuyucularım in da faydalı olması hasabiyle, Alperenlik ruhu rahmetlik genel başkanımın sözleri ile tamamladım inşaallah hayırlara vesile olur ve her evde olması gereken dava için kaynak kitab diyorum Allah ın selamı üzerinize olsun